Питання / Відповідь

Підключення
Обслуговування
Які документи потрібні, щоб поставити квартиру, заміський будинок або бізнес-об'єкт під охорону?
Як швидко встановлять охоронний комплекс?
Що робити, якщо стався напад, коли об'єкт знято з охорони?
Чи існують знижки на підключення і на абонентську плату?
Я отримаю охоронний комплекс такою ж, як на фото?
Як замовити установку охоронного комплексу?
Для укладення договору на охорону квартири або заміського будинку потрібно паспорт власника квартири, свідоцтво власності чи договір оренди житла. При підключенні об'єкта малого бізнесу необхідно свідоцтво про власності або договір оренди.
Заявки на підключення приймаються цілодобово. Ми проведемо монтаж обладнання в зручний для вас день і в найкоротші терміни. У середньому установка займає не більше 3 годин.
Скористайтеся тривожною кнопкою. Пристрій може бути у вигляді компактного брелока або стаціонарною кнопки на клавіатурі. На сигнал оперативно приїдуть охоронці і усунуть небезпеку.
Про поточні акції і знижки Ви можете дізнатися на нашому сайті
Товар може відрізнятися від зображеного на картинці сайту oa-bars.com.ua На зображенні можуть бути деталі, які не входять в комплектацію товару. Вся представлена на сайті інформація носить інформаційний характер і не є публічною офертою. Опублікована на сайті інформація може бути змінена в будь-який час без попереднього повідомлення.
Залиште заявку онлайн на сайті або зателефонуйте за телефоном. Експерти Охоронного холдингу проведуть безкоштовну консультацію і підберуть оптимальний охоронний комплекс для захисту квартири, котеджу або бізнес-об'єкта.
Хто приїжджає на сигнал тривоги?
Як забезпечується швидке реагування на сигнал тривоги в умовах міських пробок?
Що роблять охоронці, приїжджаючи на сигнал системи безпеки?
Несе компанія матеріальну відповідальність за охоронюваний об'єкт?
Що буде, якщо неправильно зняти об'єкт з охорони чи відбудеться помилковий виїзд?
Чи можна встановити систему безпеки на складному або великому об'єкті?
Співробітники служби реагування. Всі охоронці найвищої категорії підготовки, надійно екіпіровані і озброєні, в тому числі і спецзасобами.
Особлива дислокація автомобілів служби реагування і розвинена партнерська мережа дозволяє скоротити час прибуття на сигнал тривоги до мінімуму. Сигнал надходить на станцію моніторингу і в найближчий до об'єкта екіпаж реагування, дозволяючи зберегти дорогоцінний час.
Співробітники служби реагування уважно оглядають об'єкт. Виявивши сліди проникнення, охоронці блокують усі виходи до приїзду клієнта і поліції. Якщо зловмисник зробить спробу втечі, то співробітники зупинять і знешкодять злочинця.
Так, компанія ОА Барс несе високу матеріальну відповідальність за кожен об'єкт, що охороняється, що прописує в договорі, тому ми зацікавлені в якісному наданні послуг. Якщо група швидкого реагування запізниться на сигнал тривоги і відбудеться крадіжка, то компанія відшкодує реально завдані збитки у рамках договору.
Необхідно відразу зателефонувати оператору станції моніторингу, щоб уникнути помилкового виїзду групи швидкого реагування. Якщо помилковий виїзд стався з вини клієнта, то необхідно сплатити штраф, один раз в рік для всіх типів об'єктів помилковий виїзд — безкоштовно.
Залиште заявку онлайн на сайті або зателефонуйте за телефоном. Експерти Охоронного холдингу проведуть безкоштовну консультацію і підберуть оптимальний охоронний комплекс для захисту квартири, котеджу або бізнес-об'єкта.
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл