Безпека дитини в школі. Пам'ятка для дітей та батьків

Кожного з батьків турбує, як і де дитина проводить вільний час. Чи все з нею добре, коли вона на прогулянці або знаходиться у школі.

В першу чергу варто нагадати дітям про правила самозбереження і особистої безпеки. По-друге, щоб не турбуватися даремно, можна використовувати сучасні пристрої, що дозволяють з точністю до метра визначити місце розташування людини. Не менш ефективні спеціальні SOS-додатки для смартфонів.

Почнемо з правил безпеки для дітей:

· маршрут до школи повинен пролягати уздовж доріг із жвавим рухом;

· на вулиці не можна вступати в розмову з чужими людьми, навіть якщо вони представляються знайомими батьків;

· учні не повинні бігати по школі, сходах і кабінетах, вилазити на підвіконня і відкривати вікна;

· підсобні приміщення (підвали та горища) не призначені для шкільних ігор, тим більше не можна залишатися тут наодинці;

· користуватися хімічними реактивами та електроприладами дозволяється тільки під контролем вчителя і з його дозволу;

· залишати територію школи без відома вчителя не можна;

· не можна вступати або провокувати конфлікти з однокласниками.

Батькам варто провести розмову з дітьми про правила евакуації, розповісти, як діяти в екстрених ситуаціях. Навіть якщо така ніколи не станеться, дитина повинна розуміти, як діяти в надзвичайних випадках.

Діти повинні вміти користуватися домофоном, ставити квартиру на сигналізацію, відкривати і закривати дверні замки. Залиште на видному місці список важливих телефонів, за якими дитина зможе викликати допомогу, зв'язатися з вами.

Якщо в квартирі обладнана пожежна безпека, дітям варто нагадати, що важливо дочекатися групу швидкого реагування. Не намагатися сховатися в шафі. Не відкривати вікна — так вогонь пошириться по приміщенню ще швидше.

Придбайте дитині GPS-трекер. За допомогою цього приладу ви будете в курсі всіх її пересувань. Пристрій дозволяє встановлювати гео-зони, обчислювати місцезнаходження людини з точністю до кількох метрів.

Ефективний в плані особистої безпеки мобільний додаток — кнопка SOS. Він встановлюється на смартфон і дозволяє в будь-якій екстреній ситуації оперативно викликати групу швидкого реагування. Протягом 3-7 хвилин наряд буде на місці події.

Користуватися додатком можна як індивідуально, так і колективно всією сім'єю.

Охоронне агентство «Барс» завжди на сторожі. Ми займаємося охороною приватних осіб, нерухомості, інформаційною безпекою, пожежним захистом, супутниковим моніторингом, надаємо інші охоронні послуги. Працюємо з фізичними і юридичними особами.

Компанія «Барс» — це сучасне обладнання та досвідчені кваліфіковані фахівці.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл