Датчик руху і домашні вихованці. Чи сумісні тварини та сигналізація?

Охоронна сигналізація включає базовий набір обладнання. До нього входить і датчик руху. Пристрій призначений для виявлення об'єктів, що рухаються. Мова йде в першу чергу про тих, хто несанкціоновано проник на територію, що охороняється.

Чи всі об'єкти розпізнає такий прилад? Що робити, якщо в будинку знаходяться тварини? Невже власникам кішок і собак не можна встановити систему безпеки в квартирі або будинку?

Питань багато, відповідь на них одна і дуже проста — сучасні технології дозволяють встановлювати домашню сигналізацію навіть за наявності чотирилапих улюбленців. Тобто пересування тварин не є перешкодою для встановлення обладнання, зокрема датчиків руху. У них до переміщення вихованців імунітет.

Вага має значення

Датчики з імунітетом «не бачать» об'єкти вагою до 25-35 кг. Таким чином прилад зреагує на зловмисника, але не помітить собаку або кота.

Пристрої даного типу дозволяють не турбуватися про безпеку і збереження майна. У той же час ви уникнете помилкових спрацьовувань через переміщень свого вихованця.

Базовий комплект

Датчик руху є складовою частиною базового комплекту охоронної сигналізації. Крім нього до набору входить приймально-контрольний прилад, клавіатура, тривожна кнопка і датчик відкриття дверей/вікон. За бажанням замовника список можна розширити додатковим обладнанням у вигляді датчика затоплення, сирени.

Принцип роботи

Система працює дуже просто. Після спрацьовування датчика тривожний сигнал надходить на пульт охорони. Група швидкого реагування буде на місці виклику вже за кілька хвилин.

Охоронне агентство «Барс» — це кваліфіковані фахівці, які точно знають, як реагувати на загрозу і можуть впорається із будь-екстреною ситуацією. Ми маємо в своєму розпорядженні велику матеріально-технічну базу, яка включає сучасне сертифіковане обладнання.

Наша компанія надає широкий спектр охоронних послуг — від захисту приватного майна до персональної охорони, супроводу транспорту, вантажу, забезпечення безпеки під час масових заходів.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл