Як контролювати дитину, коли вона в школі?

Завдання батьків захистити свою дитину. Але бути поруч з нею 24 години на добу неможливо. На допомогу прийдуть сучасні технології. Вони дозволяють контролювати малюка, поки той перебуває в школі або гуляє на вулиці.

GPS-трекер

Ще зовсім недавно пристрій застосовувався для відстеження місцезнаходження і пересування транспорту. Сьогодні сфера його використання розширилася. GPS-трекер являє собою годинник. Це стильний і модний аксесуар, від якого не відмовиться жодна дитина.

Гаджет дозволить в онлайн-режимі відслідковувати переміщення дитини, покаже її маршрути. За допомогою пристрою можна створювати гео-зони, наприклад, «школа». Ви будете миттєво сповіщені при виході малечі за її межі.

Кнопка SOS

Важливий елемент особистої безпеки. Являє собою мобільний додаток, який встановлюється на смартфон. Максимально простий у використанні. Двохсекундне натискання кнопки активує послугу. Тривожний сигнал надійде на центральний пульт охорони. Вже за кілька хвилин найближчий наряд групи швидкого реагування буде на місці події і зможе усунути будь-яку загрозу.

Послуга цікава тим, що може використовуватися як індивідуально, так і колективно усіма членами сім'ї.

Для підключення кнопки SOS необхідно укласти договір і внести абонплату (помісячно або відразу на рік).

Ваша дитина під надійною охороною. Вона завжди носить із собою телефон. Втратити або забути його не так просто на відміну від спеціального брелока.

Охоронне агентство «Барс» має в своєму розпорядженні сучасне сертифіковане обладнання, яке забезпечить вашу особисту безпеку і захист ваших близьких. У штаті компанії працюють кваліфіковані співробітники з великим досвідом роботи в охоронних і правоохоронних структурах. Фахівці можуть усунути будь-яку загрозу.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл