Як не стати жертвою квартирних грабіжників?

Збереження майна турбує кожного власника. Напевно, хоча б раз ви замислювалися над питанням, як не стати жертвою грабіжників? Фахівці дають багато корисних порад. Серед них:

· встановити двері, які б не сильно виділялися своєю розкішшю серед інших;

· не використовувати типові конструкції і замки;

· встановити два замки різних систем;

· можна використовувати двоє дверей — перші відкриваються всередину, інші назовні.

Але найбільш ефективним і надійним способом запобігання квартирної крадіжки є установка охоронної сигналізації. Це комплекс обладнання, який включає:

· приймально-контрольний прилад,

· датчик відкриття двері/вікон,

· датчик руху,

· клавіатуру,

· тривожну кнопку.

Система дозволить вам не турбуватися про збереження майна під час відсутності. Особливо ефективно працює комплекс в поєднанні з камерами відеоспостереження і протипожежними сповіщувачами.

Ви можете зупинити вибір на дротовій або бездротовій системі безпеки, кожна з яких має свої сильні сторони. Фахівці охоронного агентства «Барс» допоможуть вам визначитися з обладнанням.

Наші співробітники розроблять індивідуальний проект. У ньому буде враховано тип системи, кількість приладів, їх розташування. Потім фахівці проведуть монтаж та налагодження комплексу, введуть його в експлуатацію і протестують. У разі виникнення питань ви завжди можете отримати розгорнуту консультацію.

Охоронне агентство «Барс» гарантує захист вашого об'єкту від несанкціонованого проникнення зловмисників. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами. Надаємо якісне сертифіковане обладнання. У нашому штаті кваліфіковані працівники, які оперативно реагують і здатні усунути будь-яку загрозу.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл