Як захистити квартиру від крадіжки під час відсутності?

Найчастіше квартирні крадіжки відбуваються в той час, коли власники житла безтурботно проводять відпустку або ж відсутні у відрядженні. В цьому випадку виникає резонне питання, як захистити квартиру від крадіжки? Спробуємо розібратися із цим непростим завданням.

Жителям перших і останніх поверхів не варто нехтувати установкою металевих решіток. 12-16-міліметровий прут з квадратним перетином підійде для цього найкращим чином.

Немає таких перешкод, які б грабіжник не зміг подолати, маючи достатню кількість часу. Броньовані двері з надійними замками не виняток, але на якийсь час вони затримають злодія. За ці дорогоцінні хвилини група швидкого реагування прибуде на місце виклику, якщо ви, звичайно, підключили квартиру до сигналізації.

Охоронна сигналізація — найбільш ефективний спосіб запобігання крадіжки. Вона являє собою комплекс технічного обладнання та програмного забезпечення, яке оперативно реагує на спробу несанкціонованого проникнення на об'єкт, що охороняється.

Сигналізація може бути автономною і пультовою. У першому випадку власник сам контролює ситуацію і самостійно приймає рішення в екстреній ситуації, зокрема, викликає правоохоронців.

Пультова охорона передбачає цілодобовий моніторинг і виїзд групи швидкого реагування в разі спрацювання системи. Якщо ви не знаєте, що робити і як захистити свою квартиру від злодіїв, просто довіртеся тим, хто досконально в цьому розбирається.

Ви можете обрати один з типів охоронних систем —  дротову або бездротову.

У дротовій все елементи комплексу взаємопов'язані між собою кабелем. Така сигналізація підійде для об'єктів, де тільки планується або ведеться ремонт. Підходить для великих територій.

Бездротова сигналізація працює на базі радіоканалу. Оптимальна для об'єктів, де втручання в інтер'єр небажані. За необхідністю можна легко змінити розташування датчиків.

Охоронне агентство «Барс» знає все про те, як захистити квартиру від крадіжки. Звертайтесь до професіоналів і не хвилюйтеся за майно.

На ринку охоронних послуг ми з 2011 року. Працюємо з приватними особами, бізнесом і промисловим сектором. У нашому штаті фахівці з великим досвідом в правоохоронних і охоронних структурах.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл