Мобільна кнопка SOS в смартфоні – простіше не буває

Монтаж стаціонарної сигналізації не завжди потрібен або технічно можливий. Наприклад, якщо родичі на вулиці постраждали від дій зловмисників, як вчинити в такій ситуації? Виходом може стати установка мобільної тривожної кнопки SOS. Це інноваційне рішення, яке не вимагає витрат на монтаж і складне налаштування. Розібратися з функціоналом програми зможе навіть дитина.

Кнопка SOS встановлюється у вигляді додатку на смартфон. У використанні дуже проста. Утримуйте її протягом 2 секунд, щоб система спрацювала. Найближча група швидкого реагування прибуде на місце виклику протягом лічених хвилин.

Мобільна тривожна кнопка забезпечить безпеку ваших рідних або співробітників. Послуга буде цікава:

· фізичним особам для індивідуального використання;

· представникам малого бізнесу;

· службам консьєржів;

· адміністрації дачних селищ;

· гаражним кооперативам і багатьом іншим.

Користуватися кнопкою можна як індивідуально, так і колективно. У другому випадку кожному користувачу привласнюється логін і пароль. За необхідністю абонента можна виключити із загального списку (наприклад, при звільненні працівника).

Переваги послуги:

· смартфон завжди знаходиться з вами, його не так легко втратити на відміну від брелока;

· користуватися кнопкою дуже просто;

· не потрібно встановлювати додаткове обладнання і проводити монтаж.

Щоб скористатися кнопкою SOS, укладіть договір з охоронним агентством «Барс». Сплатіть річну або місячну абонплату.

Наша компанія пропонує інноваційні послуги в сфері безпеки. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасну матеріально-технічну базу. З нами працюють кваліфіковані співробітники з великим досвідом і професійними навичками. В екстреному випадку наряд групи швидкого реагування прибуде на місце протягом 3-7 хвилин і зможе усунути будь-яку загрозу.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл