Призначення систем контролю доступу та обліку робочого часу

Системи обліку робочого часу і контролю доступу (СКУД) покликані захищати об'єкт від загроз несанкціонованого проникнення. До завдань комплексу входить ідентифікація людини. Система розпізнає «своїх» і «чужих». Також обладнання можна запрограмувати на надання користувачеві повного або обмеженого права доступу.

СКУД забезпечує захист об'єкта протягом 24 годин. Одна з основних її функцій — контроль приходу/виходу працівників, робочого часу. Система виконує наступні функції:

· фіксація приходу на об'єкт відвідувачів/співробітників (час, ПІБ, посада);

· управління доступом до окремих приміщень об'єкта;

· формування звітів щодо всіх подій;

Оптимальною є взаємодія системи контролю доступу та обліку робочого часу і людини. Комплекс відповідає за виконання щоденних завдань, а людина бере на себе управління в екстрених ситуаціях, приймає рішення.

З переваг СКУД відзначимо:

· можливість автоматичного контролю, що виключає людський фактор;

· оперативне визначення місцезнаходження співробітника;

· система здатна управляти інженерними комунікаціями (ліфтами, вентиляцією, освітленням);

· високий рівень безпеки на об'єкті, оскільки комплекс не пропускає сторонніх;

· полегшує роботу відділу кадрів і бухгалтерії, завдяки контролю персоналу;

  • системи контролю доступу в приміщення ефективні в тих випадках, коли в одній будівлі знаходяться декілька орендарів, при цьому кожен має доступ до свого сектора.

Комплекс обладнання підходить для великих промислових підприємств, банків, торговельних і бізнес-центрів, шкіл, університетів. Також існують невеликі (автономні) системи, які можуть використовуватися навіть у приватних будинках.

Найбільш ефективне в плані безпеки поєднання системи відеоспостереження та контролю доступу.

СКУД складається з певного набору елементів. До них відносяться зчитувачі, ідентифікатори (карти, брелоки, електронні ключі), контролери. Біометричні системи спрацьовують на сітківку ока, відбиток пальця.

Щоб система працювала справно і якісно виконувала свої завдання, довірте монтаж системи контролю та управління доступом фахівцям.

Охоронне агентство «Барс» розробить індивідуальний проект, зробить монтаж системи контролю доступу, її налаштування і запуск із подальшим технічним обслуговуванням.

Підприємство займається охоронними послугами — від забезпечення безпеки під час масових заходів до захисту приватного майна.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл