П'ятірка найбезглуздіших пограбувань

Іноді люди скоюють такі вчинки, які неможливо навіть собі уявити. Про що думав грабіжник, йдучи на злочин з документами або навіщо користувався громадським транспортом, влаштувавши наліт на банк? Тут ми зібрали найбезглуздіші пограбування, які не поступаються сюжетам голлівудських фільмів.

Молоду дівчину заарештували прямо на автобусній зупинці перед банком. Підозрювана намагалася сховатися від поліції в муніципальному транспорті. Після затримання вона зізналася, що робила цей трюк неодноразово і даний спосіб завжди виручав її. Грабіжниця була беззбройна, вона входила в банк, вимагала готівку у касира, а на виході використовувала суху фарбу. Різнобарвні клуби приховували нальотчицю, коли вона залишала приміщення. Потім вона їхала на звичайному автобусі. Однак цього разу правоохоронці звернули увагу на жінку, яка нервово очікує транспорт на зупинці поблизу місця злочину.

Своєю свободою через дурість поплатився 50-річний грабіжник. Він не надів рукавички і залишив сліди по всьому банківському відділенню, куди прийшов вимагати гроші. Він навіть ткнув пальцем в розділове скло на касі, погрожуючи співробітникові. Невдача переслідувала невдалого грабіжника постійно. Це була не перша його спроба пограбування. До цього у нього розв'язувався шарф, яким злочинець приховав обличчя. В іншому випадку касиру вдалося натиснути тривожну кнопку. Але зробити правильних висновків завзятий нальотчик не зміг.

В Італії грабіжник став жертвою своєї власної здобичі. Злодій витягнув величезний сейф з супермаркету. Із спільниками він перетягнув металевий ящик вагою 500 кг на візок і покотив її в сторону виходу. Однак сейф, який не був закріплений, зірвався і придавив невдачливого злодія.

У Німеччині теж відбуваються безглузді пограбування банків. Злочинець був засуджений на чотири роки в'язниці через власну дурість. Грабіжник надів традиційну чорну маску, щоб приховати своє обличчя, але забув прорізати в ній отвори для очей. Оскільки орієнтуватися в просторі він при цьому не міг, то був змушений зняти маску.

Ще одна кумедна історія сталася в Нижньому Новгороді. Грабіжник на місці злочину забув одяг з документами. Правоохоронцям було не складно знайти злочинця.

Але всіх цих ситуацій можна було уникнути, якби об'єкти були оснащені надійною охоронною сигналізацією.

Охоронне агентство «Барс» пропонує охоронні послуги в різних напрямках — від захисту нерухомого майна до забезпечення безпеки під час масових заходів, супроводження вантажів і транспорту, супутникового моніторингу та багато іншого.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл