Системи контролю доступу — гарантія безпеки і ефективний контроль

Системи контролю доступу СКД використовуються організаціями, які приділяють безпеці найсерйознішу увагу. Також комплекс зручний тим, що дозволяє відстежувати прихід/вихід співробітників.

Існують складні (мережеві) системи, які підходять для великих підприємств із великою кількістю співробітників. Прості (автономні) системи можуть використовуватися на невеликих об'єктах.

СКД включає не тільки технічне обладнання і програмне забезпечення, сюди ж входять організаційні засоби для контролю відвідування. Максимально ефективно працює система разом з комплексом відеоспостереження.

Стандартна СКД складається з таких елементів:

· ідентифікатор — пристрій у вигляді електронного ключа, карти призначений для розпізнавання, біометричні системи контролю доступу реагують на сітківку ока, відбиток пальця, вся інформація про працівників заноситься до єдиної бази;

· зчитувач — аналізує дані, отримані з ідентифікатора, встановлюється, наприклад, на двері, може бути контактним і безконтактним;

· контролер — дає дозвіл або блокує доступ.

Системи контролю доступу за відбитком пальця (біометричні) забезпечують максимальну безпеку на об'єкті. Вони реагують на параметри, які є унікальними для кожної людини, тому несанкціоноване проникнення на об'єкт стороннього фактично неможливо. Ідеальне рішення для тих приміщень, де необхідна підвищена секретність. На сьогоднішній день цей тип системи найбільш ефективний.

Охоронне агентство «Барс» пропонує різні охоронні послуги — від захисту приватного майна до забезпечення охорони під час проведення великих масових заходів. В тому числі наша компанія встановлює біометричні системи контролю доступу Україна.

Фахівці розроблять проект, виконають монтаж обладнання, протестують і введуть його в експлуатацію, проведуть технічне обслуговування.

Під нашим захистом перебувають понад 30 тис. об'єктів по всій країні, серед них приватна власність, об'єкти бізнес сфери та промислові підприємства.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл