Відеоспостереження — надійний захист об'єктів

Системи відеоспостереження та охорони — це комплекс технічного обладнання та програмного забезпечення, який дозволяє моніторити ситуацію на об'єкті, що охороняється. Такі системи фактично зводять нанівець будь-які спроби зловмисників проникнути в приміщення або на територію, яка добре проглядається. Крім того, вони допоможуть проконтролювати роботу персоналу, розслідувати злочин, оперативно виявити нештатну ситуацію.

Комплекс складається з відеокамер, записуючих пристроїв та устаткування, що відтворює запис. Фахівці підберуть необхідне обладнання під ваші конкретні цілі і завдання, а також з урахуванням специфічних особливостей об'єкта. Вони ж допоможуть визначитися з типом камер:

· вуличні,

· купольні,

· корпусні,

· циліндричні.

Сучасні бездротові системи відеоспостереження монтуються дуже легко і можуть використовуватися в приміщеннях з готовим ремонтом, де втручання в дизайн небажані.

До основних характеристик камер відеоспостереження відносяться роздільна здатність зображення і частота зміни кадрів. Устаткування може мати різний фокус. Так, ширококутні камери охоплюють більший простір, а вузький кут більш доцільний в таких приміщеннях, як контрольно-пропускні пункти або прохідні.

Системи відеоспостереження для дачі, квартири або будинку можуть поєднуватися з охоронною сигналізацією. Таким чином ви отримуєте максимально продуктивний комплекс, який відповідає за безпеку.

Для того щоб обладнання працювало результативно, важливо підібрати правильну кількість камер, їх тип, визначитися з нічною зйомкою, оцінити периметр або приміщення, яке планується охороняти.

Всі ці нюанси зможуть розрахувати професіонали. Співробітники охоронного агентства «Барс» розроблять проект відеоспостереження системи, виконають монтаж і налаштування обладнання, протестують його і введуть в експлуатацію з подальшим технічним обслуговуванням.

На даний момент наша компанія спільно з організаціями – партнерами забезпечує захист понад 30 тис. об'єктів по всій країні. Ми працюємо не тільки з приватними особами, а й представниками бізнесу, промисловості.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл