Вибір охоронної системи. На що звернути увагу перед установкою?

Роблячи вибір на користь тієї чи іншої системи безпеки для будинку, необхідно врахувати безліч нюансів. Це дозволить зробити розумний вибір і не витратити більше, ніж необхідно. Нижче ми наводимо основні пункти, на які слід звернути увагу перед придбанням.

Навіщо мені сигналізація?

Оцініть, які переваги ви отримаєте з установкою системи безпеки. Якщо ви живете в криміногенному районі або володієте квартирою на першому або останньому поверсі, вибір на користь сигналізації більш ніж виправданий.

Вартість житла

Оцініть, скільки коштує ваше нерухоме майно. Зіставте з витратами на установку сигналізації. Таким чином ви зможете визначити, чи рентабельно придбання.

Комплектація

Проконсультуйтеся з фахівцями та вирішіть, який набір обладнання підійде у вашому випадку — базовий або розширений додатковими засобами безпеки, наприклад, у вигляді домофона. Або ви обираєте охоронні системи для дачі. Тоді вам може знадобитися сирена або периметральна охорона.

Площа житла

Метраж має важливе значення. Від цього залежить кількість датчиків і їх розташування. Устаткування для заміського будинку і однокімнатної квартири відрізняється.

Тварини в домі

Встановити систему безпеки можна навіть за наявності домашніх вихованців. При цьому підбираються датчики руху, які не реагують на об'єкти малої ваги. Собаку або кішку такий прилад не помітить, а зловмисника виявить одразу.

Функціонал

Подумайте, вам необхідна тільки охоронна сигналізація або захист від пожежі також актуальний? Якщо відповідь ствердна, будуть потрібні пожежні сповіщувачі. Фахівці обов'язково внесуть додаткові побажання до проекту.

Відеореєстрація

Відеоспостереження дозволяє бачити, що відбувається на об'єкті в реальному часі з будь-якої точки світу. Це ефективно, надійно і зручно.

Мобільний додаток

Якщо він є, управляти системою і контролювати її набагато простіше.

Оповіщення

Це може бути SMS-повідомлення, дзвінок. Дізнайтеся спосіб комунікації під час екстреної ситуації.

Резервне живлення

Обираючи охоронні системи для будинку, врахуйте непередбачені обставини. Наприклад, відключення електрики. Резервний акумулятор буде перевагою, якщо перебої часте явище.

Охоронне агентство «Барс» допоможе вам обрати оптимальне обладнання, розробить проект і введе систему в експлуатацію. У нас сучасна матеріально-технічна база і власні групи швидкого реагування, які оперативно усунуть будь-яку позаштатну ситуацію.

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ «КРИВБАС»
Ваш емейл